Hudební skupina galaxie

Galaxie je universální hudební duo - Otto Němec a zpěvačka, které hraje v lázních, hotelových barech, na tanečních kurzech, hudebních zábavách, plesech, svatbách, sportovních i firemních akcích, soukromých párty, poutích, městských slavnostech a pod.

  • V našem repertoáru jsou skladby z kategorie popu, oldies, rocku, country, evergreenů, dechovky. Během produkce uslyšíte i saxofony a trubku.
  • Hrajeme a zpíváme česky, anglicky, německy, španělsky, italsky, polsky, rusky a chorvatsky. Široký repertoár taneční hudby příjemně překvapí.
  • Hudební skupina Galaxie se může pochlubit i vlastní tvorbou a příležitostnou spoluprací s některými předními muzikanty (např. s Bohuslavem Myslíkem - aranže, Lídou Nopovou - odborná pomoc v oblasti zpěvu).
  • Nabízíme koncertní vystoupení ve složení dvou, třech až pěti hudebníků, dle přání a možností klienta.
  • Zkušenosti v zahraničí - Německo, Rakousko, Kanada, Polsko - mezinárodní repertoár,
  • Vlastní ozvučení - klávesy KORG PA2Xpro, reprobedny MACKIE HD 1531 - 900W, JBL + subwofer EON 300, analogové  mixpulty - SOUNDCRAFT + TAPCO, powermix YAMAHA. Malá barová světla + lasery.
  • Spolupráce s cestovními kancelářemi a hudební agenturou SOLOMUSIC.

 

Kde se se skupinou GALAXIE můžete setkat?

V současné době nás nejčastěji uvidíte v Lázních Kundratice. Naši hudební skupinu můžete slyšet také v Harachově, Špindlerově Mlýně, v Praze a na různých místech v čechách i v zahraničí. Galaxie svou hudební produkcí doprovází ne jednu kulturní, sportovní, firemní akci, nebo hudební zábavu. 

Přejeme vám příjemně strávený čas na našich stránkách. Děkujeme za váš zájem, zaslané fotky a videa z vystoupení a případnou objednávku hudební skupiny GALAXIE.

Nejbližší vystoupení

16.05.2018LázněKundratice
17.05.2018Hotel Pivovarská baštaVrchlabí
18.05.2018Hotel Pivovarská baštaVrchlabí
20.05.2018Hotel HoralŠpindlerův Mlýn
21.05.2018Hotel HoralŠpindlerův Mlýn
25.05.2018LázněKundratice

Fotogalerie

Myslivci to umí roztancovat...
cyklistický večer 2014
Cyklistický večer-předávání cen
Myslivci v akci :)